W dniach od 10-12 marca br., zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych, https://edukacja.mtp.pl/pl/o-wydarzeniu/o-targach-edukacyjnych/, które zagoszczą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi Edukacyjne to nie tylko prezentacja oferty szkół, ale także bogaty program atrakcji dodatkowych. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprezentuje ofertę innowacji społecznych w obszarze edukacji, które powstają w ramach projektów prowadzonych przez nas a finansowanych z funduszy unijnych.

Podczas tegorocznej edycji, proponujemy uczestnictwo w różnych formach aktywności, w szczególności zapraszamy Państwa na pierwszy dzień wydarzenia 10.03 br., który poświęcony jest funkcjonowaniu dziecka z alergią w szkole. Tematyka ta w naszym odczuciu, może zainteresować pielęgniarki i pielęgniarzy pracujące/ych w szkołach.

W proponowanym obszarze proponujemy:

  •  spotkanie z Innowatorkami, na naszym stoisku, w ramach indywidualnych konsultacji, (brak zapisów, harmonogram konsultacji oraz biogramy Innowatorek w załącznikach: AGENDA oraz BIOGRAMY).
    z Joanną Kuczyńską i Agnieszką Panocką z Fundacji Allergia, w obszarze funkcjonowania dziecka z alergią w szkole;
  • uczestnictwo w warsztatach, wymagana rejestracja
    1. warsztat „Dziecko z alergią w szkole, prezentacja innowacji społecznych: niezbędnik edukacyjny dla dziecka z alergią, inkluzywny program opieki nad dziećmi z alergiami w przedszkolach, „Kapitan adrenalina – stawką jest życie”, poprowadzą Joanna Kuczyńska, Agnieszka Panocka – założycielki Fundacji Allergia; zapisy na stronie MTP, link do zapisów oraz informacji szczegółowych na temat treści warsztatów i prowadzących: https://uwagaedukacja.pl/wydarzenie?id=31

Zapraszamy do pawilonu 7A na stoisko nr 69, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu – Innowacje Społeczne.

Każdego dnia czekamy na osoby zainteresowane innowacyjnymi rozwiązaniami w edukacji. Zapraszamy gorąco .

Wstęp na wydarzenie jest wolny!
telefon kontaktowy: 501247967