Szanowni Państwo, 

niniejszym, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na bezpłatne szkolenie online, które kierowane jest do pielęgniarek i położnych, a także pozostałych pracowników POZ, zatrudnionych na terenie woj. wielkopolskiego.

Zakres szkolenia:

  • Diagnostyka nowotworów u dzieci oraz następstwa leczenia chorób onkologicznych

Pierwotnie szkolenia zaplanowaliśmy w formie stacjonarnej, jednakże z uwagi na obecną sytuację epidemiczną oraz duże zainteresowanie szkoleniami w tym zakresie, chcielibyśmy zaproponować Państwu formę zdalną (szkolenie online).

W załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące szkolenia.

Termin: 30.10.2020r., w godz. 9:00-15:00 (z uwzględnieniem przerw) – DIAGNOSTYKA

Formularz zgłoszeniowy, który umożliwia zapisanie się na szkolenie, dostępny poniżej:

https://forms.gle/a1bT9i7X8ZgsddC69

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej – www.wielkopolskaonkologiadziecieca.pl/ , a w szczególności zakładki dotyczącej szkoleń – gdzie znajdują się szczegółowe informacje związane z Projektem i organizowanymi szkoleniami.

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń, prosimy kierować na adres:  szkolenia@fundacjapomocydzieciom.com.pl

Działania edukacyjne realizowane są w ramach Projektu „Wielkopolska Onkologia Dziecięca – Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej”, dofinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 (WRPO 2014+).

Z wyrazami szacunku

Centrum Edukacji Zdrowotnej

— *********************************************************

Wielkopolska Onkologia Dziecięca – Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej Centrum Edukacji Zdrowotnej www.wielkopolskaonkologiadziecieca.pl

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu ul. Bukowska 74/1, 60 – 812 Poznań NIP 781-16-78-076 telefon: 601 937 116 projekt@fundacjapomocydzieciom.com.pl