Szanowni Państwo, 

niniejszym, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na bezpłatne szkolenie online, które kierowane jest do pielęgniarek i położnych, a także pozostałych pracowników POZ, zatrudnionych na terenie woj. wielkopolskiego.

Zakres szkolenia:

  • Diagnostyka nowotworów u dzieci oraz następstwa leczenia chorób onkologicznych

Pierwotnie szkolenia zaplanowaliśmy w formie stacjonarnej, jednakże z uwagi na obecną sytuację epidemiczną oraz duże zainteresowanie szkoleniami w tym zakresie, chcielibyśmy zaproponować Państwu formę zdalną (szkolenie online).

W załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące szkolenia.

Termin: 29.08.2020r., w godz. 9:00-15:00 (z uwzględnieniem przerw) – moduł: DIAGNOSTYKA.

Formularz zgłoszeniowy, który umożliwia zapisanie się na wybrany moduł lub moduły szkolenia, dostępny poniżej:

https://forms.gle/in3yJwd1PrvTjTQd8

Termin zapisów upływa: 18.08.2020r. o godz. 14:00. W przypadku zainteresowania szkoleniem w późniejszym terminie, poprosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej – www.wielkopolskaonkologiadziecieca.pl/ , a w szczególności zakładki dotyczącej szkoleń – gdzie znajdują się szczegółowe informacje związane z Projektem i organizowanymi szkoleniami.

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń, prosimy kierować na adres:  szkolenia@fundacjapomocydzieciom.com.pl

Działania edukacyjne realizowane są w ramach Projektu „Wielkopolska Onkologia Dziecięca – Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej”, dofinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 (WRPO 2014+).

Z wyrazami szacunku
Centrum Edukacji Zdrowotnej