Szanowni Państwo,

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na konwencie Przewodniczących w dniu 19 października 2016 r. w zakresie przedstawienia Państwu, oferty nauki systemem on-line j. angielskiego i niemieckiego rekomendowanych przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych przekazujemy Członkom samorządu oraz ich Rodzinom bardzo atrakcyjną i innowacyjną ofertę nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. Został wynegocjowany dla Państwa Członków, bardzo korzystny rabat w wysokości 50% za roczny, kompleksowy kurs na platformie do samodzielnej nauki języków www. http://www.etutor.pl/ eTutor.pl.

Najważniejszą korzyścią nauki online jest fakt, że z kursów możemy korzystać w momencie gdy mamy czas i ochotę na naukę – możemy uczyć się w domu lub w drodze do pracy. Skutecznie i szybko możemy doskonalić: rozumienie ze słuchu, wymowę, pisanie, czytanie, słownictwo oraz gramatykę. Nie tracimy czasu na dojazdy na tradycyjne kursy i eliminujemy wysokie koszty z tym związane.

Nauka jest bezstresowa, dopasowana do aktualnego poziomu znajomości języka (dostępne są wszystkie poziomy) – a różnorodność materiałów sprawia, że chętnie wracamy do kolejnych lekcji. Platforma sama prowadzi użytkownika przez kolejne etapy nauki  i jednocześnie  jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.

(Z kursów korzysta już ponad 480 tys. użytkowników. Jednocześnie platforma eTutor jest merytorycznie dostosowana do potrzeb Naszego środowiska. Powiązanie ze słownikiem  <http://diki.pl/> diki.pl, daje możliwość szybkiej nauki specjalistycznego słownictwa medycznego używanego przez lekarzy, pielęgniarki i położne (ponad 28 tys. haseł i wyrażeń).

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie powyższej oferty w dniu 25 października 2016 r do członków Państwa Izby celem rozpropagowania powyższej informacji.

Wyjątkowa oferta specjalna tylko dla Członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz ich Rodzin (ceny brutto):

eTutor ANGIELSKI 12 miesięcy: 119 zł zamiast 239 zł (50% rabatu)

eTutor NIEMIECKI 12 miesięcy: 84 zł zamiast 169 zł (50% rabatu)

Wystarczy kliknąć w link  https://www.etutor.pl/offers/ipip, aby dokonać zakupu. Oferta obowiązuje do
końca 2016 r.

Więcej informacji o kursach uzyskają Państwo po kliknięciu w link:
https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego eTutor angielski,
https://www.etutor.pl/kurs-niemieckiego eTutor niemiecki.

W przypadku szczegółowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z firmą
LangMedia: Andrzej Felczyński, tel.797 573 980,email:
andrzej.felczynski@langmedia.pl