Zaproszenie na I edycję Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran – Kraków 21-22 kwietnia 2022

Celem organizatorów Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran, jest promocja dobrych praktyk medycznych w leczeniu i pielęgnacji ran przewlekłych. To, co zaczęło się jako kliniczna współpraca między praktykującą pielęgniarką, a klinicystą biegłym w kardiochirurgii, urosło do zupełnie nowego poziomu praktyki. Upowszechnianie tej wiedzy i doświadczenia stało się, obok codziennej opieki nad pacjentem, naszym głównym celem. Jesteśmy głęboko przekonani, że aktywny udział wybitnych specjalistów z całego świata znacznie wzbogaci pierwszą edycję Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran, zapewniając wyjątkowy wgląd w stale zmieniającą się dziedzinę leczenia i pielęgnacji ran.

Wszystkie sesje tłumaczone będą symultanicznie na język polski i angielski, a dla pielęgniarek i pielęgniarzy obowiązują preferencyjne warunki rejestracji na wydarzenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie www.akademialeczeniaran.pl, a także do publikacji informacji o konferencji na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Na bieżąco zamieszczamy także informacje na oficjalnym profilu Organizatora: https://www.facebook.com/ET4HP